Aydın Belediyesi Özürlü ve Eski Hükümlü Alım İlanı

Aydın Belediyesi Özürlü ve Eski Hükümlü Alım İlanı

Türkiye İş Kurumu Aydın İl Müdürlüğünden :


Aşağıda Belirtilen İşyerine Daimi Statüde Özürlü ve Eski Hükümlü eleman Alınacaktır.


(Aşağıda belirtilen taleplere durumları uyanların ilanın Resmi Gazete’ de yayımlandığı tarihten itibaren 15 gün içerisinde, şahsen İşkur İl/Şube Müdürlüklerine veya www.iskur.gov.tr internet adresi üzerinden başvuru yapmaları gerekmektedir.)


Resmi Gazete Yayımlanma Tarihi: 04/07/2008 Son Başvuru Tarihi : 18/07/2008

Talebi Alan İl Kamu Kuruluşunun Adı Statüsü Meslek Adı İşgücü Sayısı Eğitim Durumu Aranılan Diğer Nitelikler
Aydın İl Müdürlüğü Aydın Belediye Başkanlığı Özürlü Büro Memuru 1 Lisans (4 Yıllık Üniversite) M.E.B Onaylı Bilgisayar Belgesi olmak
Aydın İl Müdürlüğü Aydın Belediye Başkanlığı Özürlü Büro Memuru 1 Ön lisans (2 Yıllık MYO) M.E.B Onaylı Bilgisayar Belgesi olmak
Aydın İl Müdürlüğü Aydın Belediye Başkanlığı Özürlü Büro Memuru 12 Ortaöğretim (Dengi okullar) M.E.B Onaylı Bilgisayar Belgesi olmak
Aydın İl Müdürlüğü Aydın Belediye Başkanlığı Eski Hükümlü Beden İşçisi 13 İlköğretim (İlkokul-Ortaokul)  

YUKARIDA BELİRTİLEN TALEPLERE MÜRACAAT EDENLERİN DİKKATİNE:


- 13 Kişilik Eski Hükümlü talebi noter kurası ile karşılanacaktır. Noter Kurası 31 Temmuz 2008 Tarihinde Saat 10:00 Belediye Encümen Salonunda yapılacaktır. İsteyenler belirtilen yerde, gün ve saatte Noter Huzurunda yapılacak olan kura çekimini izleyebilirler.


- Talep şartlarına durumu uyan adayların ilanın Resmi Gazetede yayımlandığı tarihten itibaren 15 gün içerisinde 2004 veya 2006 KPSS sonucuna göre, sınav sonucunda en az 60 puan alanlar başvuru yapabileceklerdir .


- Yanlış beyanda bulunanlar yada belge ibraz edenlerden nihai listelere girenler listelerden çıkarılarak, sıradan diğer kişiler nihai listelere eklenecektir. Yanlış beyandan kişiler sorumlu olacak, Kurumumuza hiçbir sorumluluk yüklenemeyecektir.


- Merkezi sınav kapsamında müracaat eden adaylar içerisinden en yüksek puan alanlardan başlayarak açık iş sayısının iki katını geçmeyecek şekilde düzenlenecek olan Nihai Listeler de yer alan kişilerin isim ve adresleri, işçi talebinde bulunan Kamu Kurum ve Kuruluşuna bildirilecektir.


- Merkezi sınav uygulanmayacak kişiler (Önceliklilerden) durumlarına ilişkin açıklayıcı belge asılları ile birlikte Türkiye İş Kurumu İl veya Şube Müdürlüklerine müracaat edeceklerdir. Müracaatta bulunan bu adaylar Kuruma kayıt tarih sırasına göre talebin iki katını geçmeyecek şekilde isim ve adresleri ile durumlarını belirten açıklayıcı bilgi işçi isteğinde bulunan Kamu Kurum ve Kuruluşuna bildirilecektir.


- İşyerine isimleri bildirilen kişilere, sözlü sınav/mülakatın yeri ve zamanı talebi veren Kamu Kurum ve Kuruluşu tarafından yazılı olarak bildirilecektir.